Wiemy jak ważne jest zadbanie o nagrobek, ponieważ wiele lat temu zaczynaliśmy jako Firma Sprzątająca. Dbanie o kamień jakim jest granit, piaskowiec, marmur czy lastriko wymaga z pewnością odpowiednich środków oraz systematyczności. Sprzątanie grobów i nagrobków wykonujemy jednorazowo raz w roku jak i w cyklicznych pakietach mycia i czyszczenia płyt nagrobnych.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą powierzyć opiekę nad grobem specjalistycznej firmie.Nasze usługi to: sprzątanie płyty nagrobnej oraz terenu dookoła grobu, sprzątanie dookoła nagrobka wraz z myciem płyty nagrobnej lub kompleksowa usługa sprzątania dookoła grobu wraz z myciem ciśnieniowym myjką Karchera. Wiosną oraz latem zajmujemy się wysypywaniem grysu lub ozdobnych kamieni dookoła grobu, odchwaszczaniem, myciem myjką kostki brukowej, przycinaniem żywopłotów, drzew, dbaniem o zasadzone kwiaty oraz koszeniem trawy. Jesienią grabimy liście, a zimą odśnieżamy groby i nagrobki.

Dla Państwa wygodny w zakładce cennik podajemy nasz cennik aby ułatwić wybór metody oraz dodatków takich jak znicze czy kwiaty. Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Termin realizacji jest uzależniony od pogody oraz ilości zleceń, najczęściej jest to od 1 do 5 dni od wpłaty. Z uwagi na ogromną ilość zleceń na 1.11, na Święto Zmarłych przyjmujemy zlecenia dużo wcześniej. Mamy również możliwość wykonania usługi w czwartek 1.11 – w Święto Zmarłych ( liczba zleceń jakie możemy obsłużyć w tym dniu jest jednak ograniczona ). Nasi stali klienci oczywiście posiadają przypisane stałe atrakcyjne rabaty. Sprzątanie grobów i nagrobków, mycie oraz czyszczenie to dla Nas główna dziedzina działalności, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości sprzątania. Po każdym zleceniu przesyłamy Państwu dokumentację zdjęciową.